product-banner

Realizace

Naši zákazníci řekli o nás

Řekli o řešení

 • Co se týče spokojenosti s učebnou, tak výhodou je, že se malé děti nemusí přihlašovat a neztrácí se čas přihlašováním.

  Mgr. Ivana Hladíková - metodik ICTZákladní škola Velké Meziříčí, Oslavická 1800/20

 • Učebnu NEXINEO hodnotím kladně z pohledu úspor energie, instalace programů a správy jednotlivých klientů. Také prostředí je přehledné pro žáky i učitele. Velmi pozitivně hodnotím dálkovou podporu při počátečních problémech.

  Michal Neterda - metodik ICTZákladní škola Bystřice n. P., Nádražní 615

 • Se službami NEXINEO jsme spokojeni a hodláme dokoupit další zobrazovací jednotky a vybavit další učebnu vyšší verzí. Při komunikaci s firmou NEXNEO probíhá vše standartně a rychlost odpovědí na naše dotazy jsou odpovídající.

  Mgr. Libor Veselý - zástupce řediteleGymnázium Bystřice nad Pernštejnem

 • Co se týče realizované učebny u nás ve škole, tak zatím panuje spokojenost a vše dobře funguje. Učitelé oceňují dobrou produktivitu práce dětí, vidí se na jejich práci.

  Mgr. Jiří Karas - ředitel školyObchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, p. o.
 
 • Učebňu od NEXINEO máme už od minulého školského roka a sme s ňou veľmi spokojní. V učebni sa striedajú všetci učitelia takmer na všetkých predmetoch a každý si pochvaľuje prácu v nej. Používanie je energeticky menej náročné ako pri bežných stolových počítačoch. Spolupráca so spoločnosťou NEXINEO je tiež na výbornej úrovni. Problémov, ktoré sa vyskytli nebolo veľa a vždy boli včas odstránené. Sme radi, že sme sa rozhodli využívať modernejší spôsob vybavenia počítačovej učebne.

  Mgr. Mária Pintérová - riaditeľkaZákladná škola Slažany

 • Zobrazovacie jednotky nainštalované v učebni IKT na škole pracujú kvalitne, bez závažných chýb, ktoré by sa nedali vyriešiť prostredníctvom predplateného servisu, prípadne v časti zákaznícka podpora na webovej stránke NEXINEO. Manipulácia je jednoduchá, učiteľ všetko ovláda a žiaci pracujú samostatne.

  RNDr. Nikola Chochrunová - učiteľka, správca triedyZákladná škola s materskou školou Alexandra Duchnoviča, Ulič 137, 067 67 Ulič

 • Náš školský vzdelávací program je zameraný na výučbu cudzích jazykov (ANJ, NEJ, RUJ,FRJ) a dopravnú výchovu. Snažíme sa vyučovať moderne s inovatívnymi prvkami. K splneniu cieľov nám veľmi pomáhajú technológie firmy NEXINEO. Technológiu využívame v dvoch jazykových učebniach a v jednej počítačovej učebni. Vyučujúcim i žiakom sa výučba takýmto spôsobom páči a máme pozitívnu spätnú väzbu aj od rodičov. Ďakujeme kolektívu firmy NEXINEO za výbornú spoluprácu.

  Ing. Monika Mališová - riaditeľka školyZákladná škola Vráble, Levická 903

 • PC učebňu používame takmer jeden rok. Doterajšia spokojnosť tkvie hlavne v efektivite - nestrácame čas zapínaním a vypínaním PC, bezhlučné prostredie počas práce na vyučovacej hodine, žiak sa venuje len tomu, čo mu učiteľ umožní, bezprostredná spätná väzba aj kontrola. K dispozícii široká ponuka programov. Dôležitá je aj úspora el. energie a šetrnosť k životnému prostrediu. V prípade nejakej poruchy možnosť riešenia formou zdieľania. Spokojnosť s učebňou.

  PaedDr. Marián Lupták, riaditeľ školyZákladná škola s materskou školou, Školská 50, 99126 Nenince